مانتو بهاره

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰

مدل مانتو بهاره ۱۴۰۰ یک مورد از چیز هایی که بانوان برای سال جدید و عید نوروز خیلی زیاد استفاده خواهند کرد و برایشان هم خیلی مهم هست که مخصوص باشد و البته انتخاب کردن این نوع مانتو ها ممکن است به سلیقه هر فرد یا سنت های محله های آنها هم ربط داشته باشد.

اما تعدادی دیگر ترجیحشان به این است که که از مدل مانتو های جدید استفاده کنند و کسانی هم هستند که دوست دارند از مدل پارچه هایی استفاده کنند که بیشتر سنتی باشد.

انتخاب مدل مانتو در خانم ها یک جایگاه خاصی دارد و هم در دنیای مد و فشن که به صورت روزانه بزرگ می‌شود و در حال پیشرفت است باعث می‌شود انتخاب برای شما هم راحت تر و هم حرفه ای تر شود

مدل مانتو عید۱۴۰۰ بهاره با مدل دو تیکه

این نوع مدل از مانتو ها بسیار خاص و شیک هستند و مورد علاقه بانوان هم هستند به این دلیل که الگو های آنها به صورت کاملا مخصوص و مدل بندی شده درست می‌شوند و اصولا هم تعداد کمی از آنها تولید می‌شوند  و باید به صورت اختصاصی دوخته شوند و انتخاب نوع مدل پارچه و طراحی که در آن استفاده می‌شوند به صورت خاص و سلیقه ای هستند.

این الگو ها از پارچه هایی درست شدند که به صورت زیر و رو هستند و نوع پارچه یا مدلی که دارند می‌توانند متفاوت باشد و در یک مدل تم خاص باشند.

مدل عید دو تکه می‌تواند طوری طراحی شود که برای همه فصول و آب و هوا مناسب باشد و در عید اغلب جنس آنها را از پارچه هایی مانند حریر و یا نخی استفاده می‌کنند که خنک باشد و تلاش می‌کنند تمی داشته باشند که مناسب شکوفه های نوروزی در فصل بهار باشد.

این مدل الگو انتخاب بسیار عالی هستند برای عید امسال تا اینکه شما را بیشتر از آنچه فکر کنید خاص نشان دهد ولی باید حواستان را جمع کنید که از رنگ هایی استفاده کنید که شاد باشند و برای فصل جدید هم مناسب باشند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *