مانتو پاییزه

کسانی که خاص پوش هستند در تلاش هستند تا در انتخاب مانتو پاییز حتما به مدل و رنگ شال و کفش خود توجه داشته باشند

با رسیدن به فصل پاییز و هوای سرد کم کم باید لباس های ضخیم تری را انتخاب کنیم تا مارا گرم تر نگه دارند.

طبیعاتا وقتی به فصل پاییز می رسیم بانوان محترم و خاص پوش می خواهند مانتو پاییزه را تهیه کنند که علاوه بر زیبا بودن و خاص بودن طبق مد هم باشد و برای فصل سر ما هم مناسب باشد و بتواند آنها را گرم کند.

همان طور که خدمت شما گفتیم جدیدترین مانتو پاییزه 99 را در مدلهای بلند، اسپرت و مجلسی از پارچه های گوناگون که مخصوص فصل سرد سال یعنی پاییز است.

شما می توانید مانتو های کوتاه را هم که رنگ آن ها با فصل سرما مطابقت دارد بپوشید و یا رنگ آنها را با کیف و کفش خود ست کنید که جنبه زیبا تری به تیپ و استایل شما می دهد.

مانتو در بین لباس هایی که بانوان ایرانی می پوشند جایگاه خاص و ضروری دارد. چند نکته مهم در انتخاب مانتو وجود دارد که به اندام و قد شما خیلی بستگی دارد،که با رعایت کردن این اصول می توانید بهترین لباس ها را که به تیپ و ظاهر شما هم می آید برای خود انتخاب کنید .

اگر لباس هایی را انتخاب کنید که بالا تا پایین آنها تک رنگ باشد به علت یک دست بودن شما را بلند تر نشان خواهد داد.

کسانی که  اندام کوچک یا قد کوتاهی دارند می توانند لباس های تنگ تر را انتخاب کنند که قالب بدن شما است و برای شما بسیار مناسب تر می باشد

اگر قد کوتاهی دارید از پوشیدن مانتو هایی که دامن های گشادی دارند جلوگیری کنید.

خانم هایی که چاق هستند و یا اندام درشتی دارند مدل مانتو هایی را انتخاب کنند که سایز شما دوخته شده باشد و مناسب با اندام شما باشد

بانوانی که دارای سینه های کوچکی هستند مانتو های رنگی و طرح دار بپوشید.

انتخاب کردن مدل مانتو برای فصل های سرد کمی دشوار است زیرا هم باید بدن را گرم کند و هم باید زیبایی داشته باشد تا توجه بانوان را به خود جلب کند

در ماه هایی از سال که هوا سرد است خانم ها با پوشیدن ژاکت یا کت می توانند خود را در مقابل سرما حفظ کند یا مدل های مختلف مانتو و پالتو زمستانه که گرم هستند را بر تن کنند.

مانتو پاییزه باید جلوی ورود سرما به داخل لباس هارا بگیرند، پس خیلی بهتر می شود که در دوخت آن ها از پارچه هایی ضخیم مثل پشم یا کتان در آن به کار گرفته شود.

ضروری ترین لباس برای بانوان ایرانی مانتو می‌باشد. در انتخاب کردن نوع مانتو باید به نکات زیادی توجه کرد که این نکته ها به قد و اندام هایتان بستگی دارد، که با توجه کردن به این تکات می‌توانید بهترین نوع مانتو را برای خود انتخاب کنید تا ظاهر شما را زیبا تر و خاص تر جلوه دهد.

در انتخاب کردن نوع مانتو یا لباس باید به دو نکته توجه داشت. اولین نکته، سلیقه است. هریک از شما عزیزانی که در حال خواندن این متن هستید سلیقه خاص خودتان را دارید و هر لباسی را که بخواهید بگیرید بر اساس سلیقه خودتان انتخاب می‌کنید. اما نکته دوم، اگر می‌خواهید یک خرید عالی داشته باشید باید اطلاعات کافی راجب خرید خود بدست آورید.

مانتو دورس

مانتو هایی که جنس دورس دارند ضخیم تر هستند و ظاهر و استیل زیبایی هم دارند، در روز هایی از پاییز که بسیار سرد است می ‌تواند شما را گرم نگه دارد و و زیبایی خاصی هم به ظاهر شما خواهد داد.