مانتو بهاره

مانتو های جین بهاره

مانتو های جین بهاره

یک مورد از محبوب ترین لباس ها مدل مانتو های جین بهاره دخترانه است مخصوصا دختر هایی که اسپرت پوش هستند، چون که با طرح مانتو های جین بهاره کوتاه و بلند ،مدل های جلوباز و جلو بسته می توان تیپی اسپرت و خاص داشت، مدل مانتو جین دخترانه را با دقت به ضخیم بودن پارچه آن در فواصل مختلف می‌توان پوشید مثلا جین های ضخیم تر در فصل زمستان مناسب هستند.

مدل مانتو جین جلو باز دخترانه

در این مطلب با هم چند مورد از مانتو های جین مختلف را با یکدیگر بررسی می‌کنیم. لباس یا مانتو های جین همیشه مد بوده اند، حدود چند سالی است که مانتو های جین گوناگون با طرح ها و مدل های مختلف وارد بازار پوشاک شده اند. مانتو های جین از نمونه لباس های پر طرفدار بین بانوان هستند و برای بانوان و دخترانی که تیپ و ظاهری اسپرت دارند یکی از بهترین انتخاب ها است.

مدل مانتو لی جلو باز اسپرت

مانتو های جین بهاره در دو نوع مختلف ضخیم و کاغذی تولید می‌شوند که هر یک برای فصل های مختلف مناسب است. برای فصل های گرم سال مانتوهایی از جنس جین کاغذی را انتخاب کنید و برای فصل های سرد هم مانتوهایی که پارچه ضخیمی دارند. مانتو های ضخیم برای فواصل گرم اصلا مناسب نیستند زیرا این نوع جنس پارچه  های رطوبت را جذب خود نمی‌کنند و همچنین دمای بدن را بالا می برند.

مانتو های جین با چه رنگ های بهتر ست می‌شوند؟ اگر دوست داریم استایل خوبی داشته باشیم، قبل از هر چیزی باید به هماهنگی رنگ در بین لباس هایمان دقت زیادی داشته باشیم. رنگ هایی مثل: سفید، مشکی، خاکستری، زرد، آبی، سورمه ای و خردلی بهترین گزینه های ممکن برای ست کردن با مانتو های جین هستند. رنگ هایی که روشن هستند را برای شال و روسری و رنگ های تیره را برای شلوار و کفش خود در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *