مانتو تابستانی

با نزدیک شدن به فصل تابستان یواش یواش باید با مانتو های بهاره خداحافظی کرد و به سراغ مانتو هایی رفت که بیشتر از جنس نخ هستند و حس خنکی را به آدم منتقل می کنند

 رفته رفته بازار مدل های مختلف مانتو تابستانی و خنک گرم می شود و بانوان به دنبال مانتو هایی می روند که خاص تر و زیبا تر می باشند.

وقتی مطمعن شدید که میخواهید مانتو های جدید و به روز را خریداری کنید،به ترکیب رنگ ها حتما دقت کنید.تابستان مملو از رنگ های شاد و جذاب می باشد که به راحتی می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

به عنوان مثال وقتی می خواهید مانتو اسپرت خریداری کنید می توانید از ترکیب رنگ های ظوسی صورتی ملایم،سبز تیره و زرد روشن یا بنفش و سفید استفاده کنید.

 این ترکیب رنگ ها مانند سفید و بنفش برای افرادی مناسب است که دارای روحیه لطیف و آرام می باشند و همچنین  کسانی که روحیه هیجانی و شجاعت دارند می توانند بیشتر سراغ رنگ هایی مانند سبز و زرد یا حتی سرخابی بروند

در انتخاب کردن پارچه غید پارچه های ضخیم را بزنید و به هیچ عنوان سراغ مانتو هایی که در جنس آنها از الیاف مصنوعی به کار برده شده استفاده نکنید؛ بلکه به سراغ پارچه هایی بروید که جنس الیاف آنها طبیعی می باشد ماننبد نخ یا پنبه اینگونه شما میزان بیشتری خنک می مانید و طبیعتا حس بهتری پیدا می کنید. یکی از نکات مهم که باید به آن دقت داشته باشید خرید مانتو از برند های معتبر است؛برخی برند ها از الیاف طبیعی استفاده می کنند اما جنس پارچه ای استفاده شده که به اصطلاح دون دون می شوند و یا با یک بار شست و شو رنگشان به کل تغییر می کند.

مانتو های تابستانی در طرح ها و مدل های گوناگون بلند و کوتاه تولید می شود و اگر شما می‌خواهید که در روز های تابستان که بسیار گرم می‌باشد تیپ و استایل متفاوتی داشته باشید بهتر است که در انتخاب رنگ های گوناگون همه حساسیت های خود را به کار بگیرید.

تقریبا از خرداد ماه تا اوایل مهر، بیشتر دغدغه ی بانوان به خرید کردن و اتخاب کردن مانتو تابستانی ختم می شود! اولین قدم در انتخاب استایل خوب تابستانی این است که رنگ مشکی را فراموش کنید و رنگ هایی را انتخاب کنید که شاد هستند و باعث خنک تر شدن شما هم می شود!

طرح مانتو تابستانی اسپرت و مجلسی نخی

برای انتخاب کردن بهترین طرح مانتو برای بانوانی که در سبک های تابستانی حتما باید به رنگ هایی که در آن به کار رفته و جنسی که دارد توجه کامل داشته باشیم. مانتو هایی که در تابستان رنگ های تیره دارند یا اینکه پارچه ضخیمی دارند اصلا مناسب این فصل از سال نمی‌باشند. پس حتما حواستان باشد که بیشتر به سراغ  رنگ های شاد و جذاب که مناسب سنتان هست بروید.

دراین مدل مانتو ها از ترکیب طرح و رنگ های مختلف و یا پارچه های طرح دار استفاده می‌شود و اصولا نه مانتو هایی خیلی بلند هستند که با پوشیدن این طرح ها برای انجام کار های روز مره و رفت و آمد ها به بانوان احساس راحتی را انتقال بدهد.

رنگ قرمز جز رنگ هایی محسوب می‌شود که گرما را به خود می‌گیرد پس اگر خواستید مانتویی با رنگ قرمز بگیرید حتما حواستان را جمع کنید که جنس پارچه نازک باشد تا شمارا در گرما اذیت نکند.

پارچه های ساده برای مدل مانتو تابستانی

پارچه هایی که بدون طرح و ساده هستند رنگ حرف اول را در زیبایی آنها می‌زند. پس اگر شما از اینگونه پارچه ها که طرح ساده ای دارند استفاده می‌کنید در انتخاب رنگ پارچه مانتو حتما باید به رنگ پوست خود و رنگ موهایتان توجه داشته باشید.