مانتور اداری

مانتو اداری یک نمونه لباسی است که در کمد لباس هر خانمی وجود دارد و در مدل هایی در تنوع زیاد تولید می‌شود. تنوع این لباس ها به قدری زیاد است که کمتر خانمی را می بینید که مانتویش شبیه دیگری باشد. مانتو های زنانه در مدل‌های متنوعی مانند اداری، مجلسی، اسپرت، روزانه و …به تولید می رسند. هر یک از این لباس ها از طرح و مدل مخصوص به خود برخوردار هستند. برخی مانتو ها هم به صورت ست تولید می شوند که کاربرد فراوانی از جمله در مدرسه اداره و محل کار دارند. یکی از این ست ها که کاربرد زیادی هم دارد مانتو و شلوار اداری است.

انواع مانتو شلوار اداری

‎‎مانتو و شلوار های اداری برای محیط کار بسیار مناسب می باشند. معمولا جنس این شلوار ها از نخ است. این لباس ها طرح های ساده دارند و با دکمه بسته می شوند. این روز ها به جز مانتو شلوار های اداری مانتو شلوار های اسپرت نیز تولید می‌شوند. رنگ این مانتو شلوارهای اداری معمولاً طوسی، مشکی و سرمه‌ای می باشد. بعضی از این ست ها مانتو شلوار و مقنعه هم دارند که با مانتو و شلوار هم رنگ هستند.

انتخاب نوع پارچه روی کیفیت ساخت محصول و قیمت تمام شده محصول ارتباط مستقیم دارد. برای انتخاب کردن نوع پارچه قبل از دوخت گزینه های زیادی رو به روی شما قرار دارد. در واقع برای دوخت مانتو های اداری از پارچه های مختلفی در آن استفاده می‌شود.

چند نمونه پارچه که برای مانتو های اداری مناسب هستند عبارت اند از : پارچه بزیاق ترک, پارچه فیونا, پارچه کرپ و پارچه پیردوپل ترک. پارچه  فیونا در انواع  گوناگونی در کیفیت پارچه است هنگام خرید حتما باید توجه داشته باشید که نوع با کیفیت آن را خریداری کنید. زیرا نوع با کیفیت آن می تواند مانتو اداری شمارا تا یک سال بیمه کند.

مدل مانتو اداری اسپرت 99

مانتو های اسپرت اداری در رنگ بندی های مختلف و طرح های زیادی در بازار تولید می شوند. همچنین زیبا بودن مانتو های اداری به تیره بودن آنهاست که کلاس خاصی را به فرد می دهد.

مانتو های اداری دخترانه 99 اصولا سادگی و همینطور تننوع بسیار زیادی نسبت به نوع زنانه دارند. همچنین مدل های فانتزی در اینگونه مانتو ها تنوع بیشتری دارد.

اکثر مدل مانتو های زنانه اداری برش و دوخت خاص تری دارند.

اکنون که می‌خواهید یک رنگ مناسب برای لباس های اداری خود انتخاب کنید، ما به شما مانتو فرم روشن را برای محل کارتان پیشنهاد می‌کنیم. اما اگر نمی‌توانید رنگ مانتو ی خود را تغییر دهید و لزوما باید از رنگ های همیشگی مثل مشکی، سرمه‌ای و خاکستری استفاده کنید، شما می‌توانید با پوشیدن شال های روشن با طرح گل یا اینکه کفش روشن برای خود انتخاب کنید با این کار می‌توانید هم خودتان و هم اطرافیانتان را به حال و هوای بهاری نزدیک کنید.

مدل مانتو اداری 1400 با طرح آستین ساده و سه ربع

اگر می‌خواهید لباس فرمی که برای کار خود انتخاب می‌کنید طرحی معمولی ولی خاص داشته باشد. بهترین گزینه برای شما انتخاب کردن مانتو هایی با طرح های ساده می‌باشد.

منظور ما از انتخاب کردن مانتو های ساده طرح ها و مدل های معمولی آستین و یقه نیز است. به همین صورت می‌توانید مانتو هایی را برای خود انتخاب کنید که دوخت و طرح آنها ساده و خاص باشد.

مانتو اداری 1400 با مدل های مختلف از آستین و یقه ساده، دوام زیاد و خوبی دارند. به این علت که تمامی طرح ها و مدل های اینگونه مانتو ها به نوع دوخت آنها بستگی دارد ، که زیبایی خاصی را به آن جلوه می‌دهد.

اصولا در نوع های مختلف مانتو اداری 1400 از پارچه های با ارزش، خاص و گران قیمتی استفاده شده است که این کار ارزش لباس را می‌برد.