مانتو بهاره

رنگ بندی مانتو در سال جدید

رنگ بندی مانتو در سال جدید

رنگ سال با انواع مدل مانتو

رنگ بندی مانتو در سال جدید بسیار شکیل و خاص می‌باشد.

قشنگ ترین طرح های مانتو برای سال نو مانند این چند سال اخیر جلو باز، چند تیکه، کت دامنی، برش دار و نامتقارن و همانند آنها می‌باشند. اینگونه مانتو ها از جنس و پارچه هایی که کیفیت خوبی دارند و دارای طرح زیبا تری می باشند.

مانتوهای اسپورت و مانتوهای مجلسی و امثال آنها را می‌شود در مدل های لوکس و مدرن در این طرح ها شاهد نمود این مانتو ها اینچنین از جنس هایی استفاده می‌کنند که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم فرد را خنک نگه دارد و هم تن خور خوبی داشته باشد و زیبا بنظر بیاید.

چه مدل مانتوی عید با رنگ سال برای خانم ها مد است؟

بانوانی که کمی سن بیشتری دارند سلیقه آنها در انتخاب مانتو و لباس نسبت به دختران کم سن تفاوت هایی دارد. آنها طرح ها و مدل هایی را انتخاب می‌کنند که بجز راحت بودن آنها را خیلی با کلاس تر و رسمی تر نشان دهد.

در این حال نیز شرکت های داخلی مد و طراحی پوشاک و مانتو تدابیری پیش بینی کرده اند و با فکر های جذابی که در سر دارند برای بانوان سوپرایز های خیلی خوبی را در نظر گرفته اند.

مدل های جدیدی از مانتو بهاره برای بانوان وجود دارد. بجز تنوع رنگ و مدل از روش های امروزی که شیک پوش خاص و با کلاس نیز هستند.

ست رنگی مانتو

رنگ بندی مانتو در سال جدید 2021

در این متن میخواهیم به شما رنگ بندی مانتو در سال جدید را معرفی کنیم

امسال هم موسسه پنتون وظیفه اعلام کردن رنگ سال را برای طراحان مد برعهده داشته که طبق اعلام رسمی این شرکت رنگ سال 2021 رنگ های خاکستری (Ultimate Gray ) و زرد (Illuminating) به عنوان رنگ امسال نام برده شدند. در تشریح انتخاب این رنگ هم اینچنین گفته شده است: یک پیوند رنگی، پیامی از نیرومند بودن و داشتن امید را نشان می‌دهد که هم رنگی زیبا و ماندگار و هم لذت بخش در سایتشان معرفی شده است.

در مقاله ای که در این سایت منتشر شده آمده است: “عملی و سنگی اما در همین حال گرم و خوش محضر، ایجاد اتحاد مابین قدرت و خوب بودن؛ این یک قصه رنگی می‌باشد که احساسات عقلانی بزرگ تری را همراه با وعده هایی عالی و مهربانانه دارد. متخصصان رنگ اینگونه می‌گویند: در سال جدید یعنی 2021 ما باید این حس را داشته باشیم که همه چیز روشن تر است، این عمل برای روح آدم الزامی می‌باشد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *