درباره ما

مانتو یکی از با تنوع ترین کمدهای لباس برای بانوان میباشد. لباس‌های زنانه خصوصا مانتو تنوع خیلی بسیاری خواهد داشت. چنانچه روزی به کمد لباس‌های خود بزنید متوجه این مسئله میشوید.

انواع مانتو

مانتو در چند نوع اصلی رسمی، اداری، مجلسی و روزمره یا اسپرت طراحی و دوخته می‌شود. مانتوهای اداری یک شکل بوده و دارای یک شلوار یک مانتو و مقنعه هستند. مانتوهای رسمی و مجلسی معمولاً مانتوهای بلندی هستند که در طراحی آن‌ها از پارچه‌های بهتر و خرج کارهای مجلسی استفاده‌شده است. در مانتوهای روزمره از پارچه‌های سبک و راحت استفاده می‌کنند. مانتوها با توجه به کاربری هم به‌صورت کوتاه و هم بلند موجود می‌باشند که عموماً مانتوهای بلند مجلسی محسوب می‌شوند. جنس پارچه مانتوها بستگی به فصل دارند یعنی پارچه‌های تابستانی سبک و خنک مانند پارچه‌های نخی و حریر بوده پارچه‌های بهاره و پاییزه به دلیل خنکی هوا پارچه‌های ضخیم‌تر مانند کرپ هستند و مانتوهای زمستانی از پارچه‌های پشمی، بافتنی و یا کتان دوخته می‌شوند. فصل‌ها در طراحی مانتوها نیز تأثیر بسیاری دارند. در طراحی مانتوها از ترکیب پارچه‌هایی  مانند حریر، گیپور، گلدار و … نیز استفاده می‌شود و در رنگ‌های بسیار متنوع روشن و شاد تا طیف‌های تیره تولید می‌شوند. مانتوها هم چنین به دو صورت دکمه‌دار و یا جلوباز مدل‌های متنوعی مانند سنتی، اسپرت، مزونی و … را دارند .

برندهای تولید کننده مانتو

برندهای بسیاری در داخل و خارج از کشورمان به طراحی و تولید مانتو می‌پردازند. از برندهای داخلی می‌توان مانتو امپراطور، تولیدی پریا، و … را نام برد. از مارک های خارجی پرکاربر در این عرصه به برند کیکی رایکی، مل اند موژ، مانگو، درس ایگو و … می‌توان اشاره داشت.

خرید اینترنتی مانتو

تنوع مدل در محصولاتی مانند مانتو بسیار است برای در دست داشتن این تنوع شما می‌توانید سری به نخستین فروشگاه اینترنتی کشور یعنی با مانتو بزنید.

سبد خرید

خروج

ورود

خروج

کلید اسکرول خودکار به بالا